Kancelárska technika - otvárače obálok

Špičková a spoľahlivá kancelárska technika

Kancelárska technika, ktorá nesklame – aj takto by sme mohli charakterizovať našu ponuku prvotriednej techniky do každej kancelárie. Kvalitné modely a prestížne značky sú zárukou spokojnosti. S nami vám pôjde práca v kancelárii ako po masle. Stačí, aby bola vybavená kvalitnou kancelárskou technikou.

Kancelária bez kancelárskej techniky? Nezmysel

Kancelárska technika je nevyhnutnosťou pre plynulé a efektívne fungovanie akejkoľvek kancelárie. Preto pri jej kúpe stavte na profesionálov. Naša kancelárska technika zahŕňa široký sortiment – vrátane obálkovacích strojov ako aj otváračov obálok viacerých typov – od klasických ručných až po výkonné elektrické. Nemusíte sa obávať, obálky otvoria rýchlo a bezpečne, pričom vaša listová korešpondencia ostane bez akéhokoľvek poškodenia. Otvárače si poradia s obálkami rôznych hrúbok, a to veľkého i malého formátu. Profesionálne spracovanie odchádzajúcej pošty zverte moderným digitálnym frankovacím strojom. V žiadnej kancelárii by nemal chýbať ani falcovací stroj, ktorý za vás precízne poskladá dokumenty rozličných formátov. Bez ohľadu na gramáž spracovaného papiera. MAILTEC SLOVAKIA je vaším spoľahlivým partnerom pri dokonale vybavenej kancelárii.

kancelárska technika FRAMA B400

Stavte na spoľahlivú a výkonnú kancelársku techniku

Nezabúdame, že nevyhnutnosťou akýchkoľvek administratívnych priestorov sú aj skartovačky, rezacie stroje (gilotíny a orezávače), viazače i tlačiarne – či už potrebujete priemyselné, špeciálne alebo tlačenie etikiet, u nás si zaiste dobre vyberiete. S nami ani tvorba brožúr či rezanie vizitiek nebudú zložitými úlohami. Kancelárska technika od MAILTEC SLOVAKIA sa vyznačuje funkčným dizajnom, kompaktnosťou, vynikajúcim výkonom, bezpečným používaným, jednoduchým ovládaním, spoľahlivosťou a pomerne dlhou životnosťou aj pri častom používaní. Samozrejmosťou je záruka a rýchly spoľahlivý servis, ktorý zahŕňa pravidelnú údržbu, opravy, servisný zásah a servisnú pohotovosť. V prípade dohody vám zapožičiame náhradné zariadenie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať – urobíme všetko, čo je v našich silách, aby si tá najlepšia kancelárska technika našla cestu aj do vašej kancelárie.

Otvárače obálok sú vhodné k otváraniu korešpodencie v malých kanceláriách alebo väčších podateľniach. Od ručných až po výkonné elektrické s automatickým podávačom.

kancelárska technika FRAMA Access B300

Otvárač obálok FRAMA Access B300
Ideálne riešenie pre malý poštový objem. Otvárač listov Access B300 obálky nenarezáva. Nevzniká žiadny odpad a znižuje sa riziko poškodenia obsahu listov. Veľké a malé veľkosti - od tenkých až po 6,5 mm hrubú obálku - budú otvorené rýchlo a bezpečne. Jednotlivé obálky si automaticky podá, nereže, a stohuje vo výstupnom podávači. Zariadenie sa zapína a vypína automaticky.

kancelárska technika 1

Narezávanie obálok: Výhoda - obsah listu nie je poškodený rezací mechanizmus sa vyhne spinkám na vrchole dokumentu. Neexistuje žiadny odpad.

kancelárska technika 2

Otvárač listov Access B300 je šikovný a kompaktný. Funkčný dizajn sa hodí do každého kancelárskeho prostredia.

kancelárska technika 3

Potrebuje málo pracovného priestoru a dokonca aj menej úložného priestoru.

Otvárač obálok FRAMA Access B400
Viac výkonu pre dlhšiu alebo silnejšie a väčšie príspevku. Access B400 rovnako pôsobivý ako jeho malý brat B300 dokáže pôsobivo a bezpečne otvoriť prichádzajúcu poštu, okrem toho poskytuje celý rad výhod, ktoré ho odlišujú ako praktický nástroj pre stredný objem pošty. Bez triedenia poštových obálok Access B400 rýchlo spracuje obálky rôznych veľkostí rýchlejšie a bezpečnejšie. Sofistikovaná rezacia technika otvárania akreditívov v ruke nie je ani efektívne, ani pohodlné. Otvárač obálok FRAMA vykonávate túto úlohu s jednoduchosťou a dokonalosťou: úplne automaticky, čisto a rýchlo, čo vám umožní využiť svoj čas užitočnejšie. Pošta sotva príde predtým, než je otvorená a pripravená pre ďalšie spracovanie.

kancelárska technika 4

Brilantná technika: Delenie miesto rezu. To znižuje nebezpečenstvo poškodeného obsahu listov a eliminuje problémy so sponkami. Medzi ďalšie výhody patrí žiadna obťažujúca likvidácia odpadu z rezania, žiadne nebezpečenstvo papierových útržkov v otvárači.

kancelárska technika 5

Hrubé listy? Žiadny problém! Otvárač listov Access B400 dokáže otvoriť lisť až do hrúbky 10 mm - B300 až 6,5 mm – triedenie typov obálok nie je nutné, vďaka automatickej úprave hrúbky stroja. Otvorené listy sú úhľadne naskladané, než sa nazdáte.

kancelárska technika 6

Obálka veľkého formátu? To taktiež nie je vôbec žiadny problém! Veľkoformátové listy do C4 / B4 možno pohodlne vložiť a otvoríť pomocou Access B400 na spracovanie veľkých formátov, dokonca z automatického podávača.

kancelárska technika 7

Najväčší prevádzkový komfort: Stačí umiestniť stoh listov na podávací stôl a zatlačte ho cez uvoľňovací mechanizmus: žiadne triedenie, prednastavenie, tlačenie kláves Obálky sú automaticky vkladané do deliaceho zariadenia.

kancelárska technika 8

Všetko funguje plne automaticky: FRAMA otvárače listov sa zapína a vypína automaticky, keď sú vložené listy. Ak list, ktorý je príliš hrubý je vložený do zariadenia Access B400, je automaticky zamietnutý, takže zachytené listy súminulosťou.

kancelárska technika 9

Chceli by ste otvoriť listy na viac stranách? Žiadny problém! Otvárač obálok Access B400 sa postará za Vás, otvárame dve strany v dvoch pracovných krokoch. Dokonca môžete otvárať C6 / 5 a C5 formáty na troch stranách a predkladať ich manažmentu priamo v obálke.

kancelárska technika HEFTER SYSTEMFORM OL 220

HEFTER SYSTEMFORM OL 220

 • Spracovanie zmiešaných formátov až do B4/C4
 • Obálka hrúbka: do 4 mm
 • Technológia: narezanie
 • Samostatný stohovací zásobník pre listy
 • Rýchlosť: až 300 obálok/min.
kancelárska technika HEFTER SYSTEMFORM OL 440

HEFTER SYSTEMFORM OL 440

 • Veľký zásobník s automatickým, nastavením pre podávanie listov
 • Tri podávacie pásy
 • Spracovanie zmiešaných formátov až do B4/C4
 • Obálka hrúbka: až 10 mm
 • Technológia: rezanie
 • Rýchle a plynule nastavenie šírky rezu (od 0,8 - 4,0 mm)
 • Samostatné stohovací zásobník pre lisy a odrezky
 • Rýchlosť: až 420 obálok/min.
kancelárska technika HEFTER SYSTEMFORM OL 420

HEFTER SYSTEMFORM OL 420

 • Veľký zásobník s automatickým, nastavením pre podávanie listov
 • Dva podávacie pásy
 • Spracovanie zmiešaných formátov až do B4
 • Obálka hrúbka: až 10 mm
 • Technológia: rezanie
 • Rýchle a plynule nastavenie šírky rezu (od 0,8 - 4,0 mm)
 • Samostatné stohovací zásobník pre lisy a odrezky
 • Rýchlosť: až 420 obálok/min.
kancelárska technika Martin Yale 1632

Martin Yale 1632
Automaticky podáva a otvorí štandardné obálky. Umiestnite až o 4,4 cm vysoký stoh obálok na podávaciu časť a zapnite. Vysoká kapacita: otvára až 120 obálok za minútu.

 • Automatický podávač papiera
 • Plne uzavreté nože
 • Materiál: odolný proti nárazu plast, kov
MARTIN YALE FRAMA HEFTER SYSTEMFORM
1632 B300 B400 OL 220 OL 420 OL 440
Kompaktný dizajn áno áno áno áno áno áno
C5 áno áno áno áno áno áno
DIN áno áno áno áno áno áno
B6/C6/E6 áno áno áno áno áno áno
C4 C4/B4 B4 B4 C4/B4
Použitie 30-500 20-300 50-500
Rýchlosť otvárania obálok 120 / min. 250 / min. 400 /min. 300 / min. 420 / min. 420 / min.
Hrúbka obálky v mm 5 mm 6,5 mm 10 mm 4 mm 10 mm 10 mm
Výška vstupného podávača v mm 44 mm 50 mm 80 mm
Automatický posuv nie áno áno áno áno áno
Automatický spätný chod áno
Šírka rezu 3 mm narezanie narezanie rezanie 0,8 - 4 mm 0,8 - 4 mm
Hmotnosť netto (kg) 4,5 kg 4,1 kg 6,2 kg 4,5 kg 13 kg 14 kg
Dĺžka (cm) 360 cm 290 cm 320 cm 180 cm 215 cm 215 cm
Hĺbka (cm) 260 cm 190 cm 270 cm 330 cm 845 cm 845 cm
Výška (cm) 150 cm 130 cm 190 cm 230 cm 290 cm 290 cm
Prevádzková šírka (cm) 330 cm 920 cm
Dokumentácia