Tlačiarne pre potlač obálok a obalov

Tlačiareň na obaly – dokonalý vizuál vašich obalov na mieru

Kvalitná tlačiareň na obaly – tá by nemala chýbať ani vo vašej prevádzke. Postará sa o tlač obalov na mieru pre vami určené produkty. V našej ponuke nájdete tlačiarne na obaly a tlačiarne na obálky najvyššej kvality od popredného svetového výrobcu Memjet. Značka Memjet prináša zariadenia vysokej kvality s mnohými pokrokovými funkciami. Presvedčte sa, že aj vy môžete tlačiť obaly ako skutoční profesionáli.

Kým tlačiarne na obaly sa postarajú o dokonalú tlač vami zadaných obalov, tak tlačiarne na obálky zabezpečia tlač adries, čiarových kódov, log a iných údajov či grafík na korešpondenčné obálky a iné dôležité tlačoviny. Takouto tlačou zefektívnite rýchlosť zasielanie a zároveň si spravíte dobré meno u vašich klientov či obchodných partnerov.

Vyberte si tlačiareň na obaly a obálky najvyššej kvality

V segmente tlačiarní na obaly a tlačiarní na obálky vám ponúkame hneď niekoľko modelov. Pomôžeme vám vybrať zariadenie na mieru vašich potrieb. Medzi tlačiarňami na obálky je mimoriadne obľúbený model Memjet Astro M1 Color Printer, ktorý je ideálnym zariadením pre všetkých tých, ktorí očakávajú profesionálnu, kvalitnú a rýchlu potlač obálok a dokumentov. Postará sa o tlač na obálky rozličných veľkostí, tlač na pohľadnice či rôzne iné dokumenty.

Obľúbeným modelom je tiež Memjet AstroJet S1, ktorý umožní rýchlu a kvalitnú tlač obálok v rozsahu až 9000 obálok za hodinu. Postará sa o vysokokvalitnú tlač bez rozmazaní obálok. Tlačiareň obálok a obalov Memjet Afinia Label CP950 zas poskytne plnofarebnú tlač na obálky, kartóny, škatule a rôzne iné materiály.

Bezchybná tlač obalov – jedine s našimi profi tlačiarňami obalov

V našej širokej ponuke nesmú chýbať profesionálne tlačiarne na obaly, ktoré zvládnu tlač ako skutoční profesionáli. Ponúkame vám tlačiareň na obaly Memjet Afinia FP230, s ktorou zvládnete všetko od tlače až po balenie za pár minút. Tlačiareň vytvára rolky flexibilných obalov podľa vašich požiadaviek. Je ideálna pre menšie a stredné série a rôzne vzory tlače.

Klenotom medzi tlačiarňami na obaly je obojstranná tlačiareň na obaly Memjet Astro M1DX Color Duplex Printer, ktorá poskytuje rýchlosť tlače 12 palcov za sekundu v režime jednostrannej aj obojstrannej tlače – farebne aj čiernobielo. Navyše, dokáže tlačiť na rôzne typy médií vrátane bežného papiera, prémiového lesklého papiera, matných štítkov, fotografického papiera, obálok a kartónového kartónu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov