Finalizácia etikiet

Vyberte si dokončovacie  zariadenia a aplikátory etikiet, ktoré sa postarajú o dokonalú finalizáciu vašich etikiet

Kvalitné dokončovacie zariadenia a aplikátory etikiet sú pri finalizácii etikiet mimoriadne dôležité. Keď už ste investovali do kvalitnej grafiky, pre dosiahnutie prvotriedneho výsledku bude potrebné aj kvalitné dokončovacie zariadenie poprípade aj aplikátor etikiet. Najmä pri tlači a výrobe väčšieho množstva etikiet jednoducho nie je čas na ručnú prácu. Kvalitné zariadenia pre finalizáciu etikiet a aplikátory etikiet zvládnu všetky dokončovacie práce za vás rýchlo, spoľahlivo a detailne presne.
V našej ponuke nájdete dokončovacie zariadenia a aplikátory etikiet v rozličných veľkostiach a aj s rozličným výkonom. Ponúkame vám dokončovacie zariadenia a aplikátory, ktorých výber je možné prispôsobiť na mieru vašich potrieb. Poradíme vám s výberom dokončovacích zariadení a aplikátorov etikiet pre výrobu menších rozmerov aj pre výrobu veľkých rozmerov. Ponúkame vám zariadenia značky INTEC, popredného výrobcu zariadení pre finalizáciu etikiet a zariadenia značky AFINIA, ktorá ponúka výhradne dokončovacie zariadenia a  aplikátory najvyššej kvality.

Pre aké dokončovacie zariadenie a aplikátor etikiet sa rozhodnúť?

V našej širokej ponuke nájdete hneď niekoľko modelov zariadení určených pre finalizáciu etikiet. Výber toho správneho záleží len od vašich preferencií a nárokov. Ponúkame vám napríklad výkonné dokončovacie zariadenie etikiet značky INTEC model LCF 215, ktorý poskytuje dokonalé riešenia pre dokončovanie štítkov vyrobených za pomoci INTEC, AFINIA farebných digitálnych tlačiarní na štítky. Postará sa o laminovanie, rezanie kontúr, odstránenie matrice aj o rozrezávanie.
Pozrite si tiež obľúbené dokončovacie zariadenie INTEC FB 9000 Pro, ktoré umožňuje zefektívniť rezanie materiálov a vyhovuje najmä používateľom s väčším objemom výroby či prevádzkam, v ktorých je kľúčová obsluha bez obsluhy. Dokončovacie zariadenia INTEC ColorCut 500 je moderným a cenovo dostupným hárkovým zariadením, ktoré určuje nové štandardy v oblasti nákladov, flexibility a rýchlosti.

S kvalitnými aplikátormi etikiet zvládnete etiketovanie rýchlo a profesionálne

Nami ponúkané aplikátory etikiet AFINIA sa postarajú o kvalitnú aplikáciu etikiet na rôzne predmety. Hravo zvládnu etiketovanie napríklad na fľaše, plechovky či rôzne obaly. Zvládnu finalizáciu etikiet bez akýchkoľvek problémov a to aj pri zvýšenej námahe.
Pre viac informácií či v prípade špecifických požiadaviek nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Radi vám pomôžeme nájsť zariadenie pre finalizáciu etikiet ako aj aplikátor etikiet na mieru vašich potrieb. Pozriete si tiež našu ponuku pre obálkovacie strojeskartovačepriemyselné skartovače či tlačiarne na obaly a iné zariadenia z radu kancelárskej a výpočtovej techniky.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov