Mailtec

Servis a oprava tlačiarní a kancelárskej techniky

Potrebujete servis alebo opravu tlačiarní a kancelárskej techniky? Zverte sa do rúk profesionálom, ktorí sú pravidelne školení v zahraničí na jednotlivé typy zariadení.

Servis a  oprava tlačiarní
Servis a  oprava tlačiarní

Zmluvný servis

Pri výbere nového zariadenia sa často zabúda na úroveň zabezpečenia servisu a doplnkových služieb. Naši technici sú pravidelne profesionálne školený v zahraničí na jednotlivé typy zariadení. Z tohto dôvodu zásahu na rozdiel od nekvalitne a neodborne vykonaných zásahov a opráv na zariadeniach, ktoré bývajú potom často dlhú dobu mimo prevádzky.
Pre všetky nami predané zariadenia zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Naši zákazníci majú možnosť uzatvorenia servisných zmlúv, kde každú servisnú zmluvu vieme pripraviť podľa požiadaviek zákazníka, a tým sa postaráme o bezproblémový chod ich zariadení:

Pravidelná údržba
Opravy
Nástup na servisný zásah
Servisná pohotovosť

Poplatok za uzatvorenie servisných zmlúv je počítaný individuálne. Pri výpočte sa zohľadňuje najmä typ a vek zariadenia, technický stav, počet kusov servisovaných zariadení, požiadavky zákazníka atď. Zákazníci, ktorí majú s nami uzatvorenú servisnú zmluvu, si môzu dohodnút aj nadštandardné servisné podmienky.

Zmluvný servis

Vlastný sklad

Firma disponuje vlastným skladom náhradných dielov, a teda je schopná dodať bežné náhradné diely okamžite. Ostatné spravidla do 72 hodín od objednávky

Školenia

Zabezpečujeme tiež všetky školenia obsluhy potrebné pre správnu činnosť Vašich zariadení. Naši technici sú z tohto dôvodu pravidelne a odborne školení v zahraničí.

Záruka

Na všetky dodávané zariadenia poskytujeme záruku štandartne 2 roky za predpokladu dodržania všeobecných a záručných podmienok. Za príplatok poskytujeme možnosť rozšírenia záruky na daľšie roky.

Náhradné diely

V individuálnych prípadoch je možné dohodnúť zapožičanie náhradného zariadenia. Ponúkame voľné kapacity na profylaktickú údržbu a servis nasledovných zariadení:

Xerox
Printronix
Seiko Precision
Seikosha
PSi
PC
Monitory
Tlačiarne HP
OKI
Epson

Naši dlhodobí partneri

MAILTEC SLOVAKIA, spol s r.o. zahájila svoju činnosť v apríli 1996. Sme výhradným dovozcom výrobkov kancelárskeho vybavenia najvyššej kvality popredných svetových firiem. Sme autorizovaným distribútorom spoločností  Quadient (NEOPOST) (veľkokapacitné obálkovacie systémy, frankovacie a obálkovacie stroje, tlačiarne pre potlač obálok, diskrétne obálky, technologia tlakovej väzby), INTEC (tlačiarne na potlač obálok, špeciálnych materiálov, etikiet systemom roll-to-roll), Astro Machine(tlačiarne na potlač obálok, špeciálnych materiálov), AFINIA Label(tlačiarne etikiet systemom roll-to-roll, memjet), SCREEN Europe(tlačiarne etikiet systemom roll-to-roll, memjet), DUMOR (zariadenia na rezanie, perforovanie, falcovanie, laminovanie, utriasačky papiera), PSi GmbH a PSi Laser (výkonné ihličkové, laserové a thermotransférové tlačiarne), PRINTRONIX – TSC (priemyselné riadkové a thermotransférové tlačiarne), Compuprint (ihličkové priemyslné tlačiarne), FRAMA AG (stroje na spracovanie pošty, otvárače obálok), INTIMUS (skartovacie stroje, priemyselné skartovacie stroje, špeciálne zariadenia pre bezpečnosť dat, desintegrátory), HEFTER Systemform (falcovacie stroje, obálkovacie systémy, rezačky traktorového papiera, špeciálne zariadenia), Martin Yale (falcovacie stroje, otvárače obálok) , Postmark (tlačové riešenia, otvárače obálok), TECNAU (priemyslené zariadenia na tlač a spracovanie papiera), Welltec, (technológia bezobálkoveho spracovania).