Priemyselné skartovače XL a XLM

Vyberte si kvalitný priemyselný skartovač predurčený k vysokému výkonu

Hľadáte priemyselný skartovač, ktorý hravo zvládne skartovanie nie len papierových dokumentov, ale aj rôznych CD či DVD nosičov? Rozhodnite sa pre špičkové priemyselné skartovače rady XL alebo rady XXL z našej širokej ponuky. Skartovače sú dnes súčasťou každej kancelárie, firmy či administratívnej prevádzky. Preto u nás nájdete klasické skartovače so základnými funkciami aj priemyselné skartovače s pokrokovými funkciami a vysokým výkonom.

Samozrejmosťou pri priemyselných skartovačoch je aj ich jednoduché používanie a zvýšená bezpečnosť. Nemusíte sa obávať, že sa k vašim dokumentom či citovým informáciám dostane neoprávnená osoba. Ponúkajú tiež mnohé nadštandardné funkcie, ako napríklad spätný chod pri zaseknutí, ovládanie dotykovým displejom či podávač dokumentov.

Aké výhody ponúka priemyselný skartovač?

Priemyselný skartovač s malým, stredným či veľkým objemom sa pýši v prvom rad vysokým výkonom, spoľahlivosťou a bezpečným používaním. V prevádzkach, v ktorých je potrebné hromadne skartovať desiatky, stovky či tisícky dokumentov alebo iných nosičov je priemyselný skartovač neodmysliteľnou súčasťou. Aby sme vyhoveli každému, v našej ponuke nájdete priemyselné skartovače v základnom prevedení aj veľkoobjemné priemyselné skartovače s možnosťou kombinácie s podávacím dopravníkom, lisom alebo odsávacím zariadením.

Rada priemyselných skartovačov z našej ponuky od značky INITIMUS sa hrdo pýši mnohými inovatívnymi technológiami, ktoré by ste u iných zariadení hľadali len márne. Nami ponúkaná ucelená rada priemyselných skartovačov je odstupňovaná podľa bezpečnostných a kapacitných požiadaviek. Pomôžeme vám vybrať vhodný priemyselný skartovač na základe vašich priestorových možností, efektívnosti aj pomeru ceny, kvality a výkonu.

S priemyselnými skartovačmi XL a XXL zvládnete hravo skartovať aj špeciálne materiály

S priemyselnými skartovačmi XL a XXL z našej ponuky dokážete skartovať aj špecifické materiály bezpečne, rýchlo a spoľahlivo. Postarajú sa napríklad o skartovanie CD a DVD nosičov, diskiet, videokaziet, uhlíkových pások, plošných spojov, plechoviek, plastových fliaš a mnohých iných materiálov či predmetov.

Navyše, modely priemyselných skartovačov XL a XXL sú aj nákladovo výhodným riešením pre priemyselné prevádzky či veľké administratívne jednotky. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť naše kategórie skartovačov INTIMUS, INTIMUS PRO, INTIMUS POWER, INTIMUS RECYCLE a INTIMUS CRYPTO.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov