HLAVNÁ STRANA
    OBÁLKOVACIE LINKY NEOPOST
     
    Neopost DS 35
    Neopost DS 63
    Neopost DS 75
    Neopost DS 85
    Neopost DS 90
    Neopost DS 100
    Neopost DS 140
    Neopost DS 200
    Neopost DS 1000
    Neopost DS 1200
       
    FRANKOVACIE STROJE NEOPOST
     
    Neopost IS 350
    Neopost IS 420
    Neopost IS 440
    Neopost IS 480
    Neopost IJ 110
       
    TLAČIARNE PRE POTLAČ OBÁLOK
     
    AS 700
    AS 710
    AS 830
    AS 930
    AS 960
    AS 990
       
    KONTAKTY
       
    MAILTEC SLOVAKIA

 

 

Frankovač Neopost IS-480

Frankovací stroj Neopost IS-480 je inteligentný vysoko modulárny systém pre spracovanie vyšších objemov odchádzajúcej pošty vyznačujúcej sa výkonnosťou a vysokou produktivitou.
Jednoduchá obsluha a funkcionality pre optimalizáciu nákladov na poštovné sú samozrejmosťou. Ako všetky stroje Neopost rady IS disponuje odtlačkom digitálnej známky a širokou paletou on-line služieb. Vysoká produktivita je daná vybavením stroja, ktoré umožňuje rýchle a spoľahlivé spracovanie pošty. Sú to napr. podávač pre zmiešanú poštu, výkonný automatický podávač obálok, funkcia Load ?n Go, dynamická váha a možnosť využitia externej vážiacej plošiny pre objemnejšie zásielky a intuitívne prehľadná dotyková obrazovka.
Nová možnosť LAN pripojenia stroje do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-480 je on-line aktualizácia poštových taríf, on-line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja.
Novinkou je aj možnosť využitia webovej aplikácie neoStats.Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov rady IS získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej vypravenej zásielke vo forme podrobných štatistík o odchádzajúcej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk.

frankovač

 

 

Doplňujúce informácie

  Brožúra v pdf

 

 

 

 

 

 

 

 


Hlavná stránka | O firme | Servis | Produkty | Cenníky | Kontakty

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.   |  Bratislava, Rovniankova 14