Tlač etikiet - thermo-direct tlačiarne Seiko Instrument

Prvotriedna, rýchla a spoľahlivá tlač etikiet

Tlač etikiet v špičkovej kvalite a so všetkými potrebnými údajmi, ktoré budú dokonale čitateľné? MAILTEC SLOVAKIA myslí aj na to. Ponúkame tlač s rýchlou a tichou prevádzkou, vďaka ktorej budú vaše etikety a nálepky vyzerať profesionálne, s vysokou kvalitou grafiky i textu.

Širokospektrálne využitie tlače etikiet

Adresné štítky na obálky i balíky, zlatnícke nálepky, označenie batožín a DAT pások, štítky (sklad, vzorky a i.), cenovky, visačky či častokrát nevyhnutné čiarové kódy – aj keď na prvý pohľad ide o jednoduchú záležitosť, tlač etikiet si vyžaduje prvotriedne výkonné tlačiarne, ktoré dokonale vytlačia aj ten najmenší detail. Nezanedbateľným kritériom tlače etikiet je i rýchlosť tlače (tie najlepšie zvládnu jednu etiketu do 1 – 2 sekúnd). Tlač etikiet v našej ponuke majú elegantný vzhľad, sú jednoducho ovládateľné a užívateľsky prívetivé. Zaiste nájdu využite v doprave, logistike, vo farmaceutickom, potravinárskom, zdravotnom, chemickom i potravinárskom priemysle. V našom sortimente nájdete aj spoľahlivé tlačiarne etikiet roll to roll pre vysoko efektívnu a plnofarebnú tlač. Popri tlači etikiet sa Vám môže zísť aj kvalitná skartovačka.

Dokonalé štítky s údajmi vďaka tlači etikiet

S MAILTEC SLOVAKIA vás už teda nemusí trápiť tlač etikiet. Dokonca vám pomôžeme aj so samotnými etiketami. Naše portfólio totiž zahŕňa viacero druhov certifikovaného papierového, PP a PET materiálu na plnofarebné etikety. Má úžasne rýchlu dobu schnutia atramentu, vynikajúce obrazové rozlíšenie a vysokú odolnosť proti roztrhnutiu. Tlač etikiet máme v malíčku a o naše vedomosti a skúsenosti sa s vami radi podelíme. Stačí nás kontaktovať a pomôžeme aj vašej firme k dokonalej tlači etikiet. Či už slúžia na označenie vašich produktov, médií, na kancelársku evidenciu, kancelársku techniku alebo určenie adresy či na distribučné účely. Profesionálna tlač etikiet sa postará o ich perfektný vzhľad a ideálny rozmer, ktorý potrebujete. Nezabúdame ani na prvotriedny servis a našim zákazníkom ponúkame možnosť uzavretia servisných zmlúv podľa individuálnych požiadaviek.

SLP Printer Seiko Instrument

Smart label tlačiareň veľmi jednoducho a rýchlo vytlačí profesionálne vyzerajúce etikety a nálepky. Nestretnete sa s problémami ako pri bežných tlačiarňach. Vytlačí Vaše nálepky s firemným logom, rôznymi druhmi fontov a obrázkov alebo poštou schválenými čiarovými kódmi. "Smart Copy" eliminuje preklepy. pomocou jedného kliku myši zdielate adresy z rôznych typov Windows a Mac aplikácií, ako napríklad Act!, Goldmine, Outlook, Palm Desktop, Word a Wordperfect.

  • Zvýšená rýchlosť tlače
  • Tlač s vysokým rozlíšením až do 300 dpi pri modeloch SLP 650
  • Rozšírená tlač grafiky a čiarových kódov
  • Priama tepelná tlač bez potreby atramentu, pások a tonerov
  • Smart Label Software pre tvorbu etikiet súčasťou
  • Podpora Windows a Mac OS X
  • Pripojenie pomocou USB a sériového portu ( model 650SE )
  • Jednoduchá výmena etikiet/nálepiek
  • Kompaktný dizajn šetrí pracovný priestor
  • Rýchla a tichá prevádzka
tlač etikiet - SLP-620

SLP-620
Termálna tlačiareň pripojená k PC s jednoduchou tlačou nálepiek s vysokou kvalitou textu a grafiky 203 dpi Vhodné pre obálky, archív, balíky, zlatnícke nálepky, označenie DAT pások, video kaziet, označenie batožín, Rolodox - kartičky, čiarové kódy. Pracuje z rýchlosťou až 70 mm / s.

tlač etikiet - SLP-650

SLP-650

Termálna tlačiareň pripojená k PC s jednoduchou tlačou nálepiek s vysokou kvalitou textu a grafiky 300 dpi Vhodné pre obálky, archív, balíky, zlatnícke nálepky, označenie DAT pások, video kaziet, označenie batožín, Rolodox - kartičky, čiarové kódy. Pracuje z rýchlosťou až 100 mm / s.

SLP 620 SLP 650
Šírka nálepky do 54 mm do 54 mm
Rozlíšenie 203 DPI (8 bodov/mm) 300 DPI (12 bodov/mm)
Popis Termálna tlačiareň pripojená k PC s jednoduchou tlačou nálepiek s vysokou kvalitou textu a grafiky Termálna tlačiareň pripojená k PC s jednoduchou tlačou nálepiek s vysokou kvalitou textu a grafiky
Použitie Vhodné pre tvorbu adresných štítkov, archív, balíky, zlatnícke nálepky,označovanie káblov označenie DAT pások, video kaziet, označenie batožín, Rolodox - kartičky, čiarové kódy. Tlač 203 DPI Vhodné pre tvorbu adresných štítkov, archív, balíky, zlatnícke nálepky,označovanie káblov označenie DAT pások, video kaziet, označenie batožín, Rolodox - kartičky, čiarové kódy. Tlač 300 DPI
Rýchlosť tlače do 2 sekúnd jedna etiketa do 1 sekundy jedna etiketa
Dokumentácia