Zahájenie činnosti

MAILTEC SLOVAKIA, spol s r.o. zahájila svoju činnosť v apríli 1996. Sme výhradným dovozcom výrobkov kancelárskeho vybavenia najvyššej kvality popredných svetových firiem. Sme autorizovaným distribútorom spoločností Frama AG (stroje na spracovanie pošty), Martin Yale (skartovacie stroje značiek Intimus, MY, Papermonster, falcovacie stroje, otvárače obálok, špeciálne zariadnia, disintegrátory), Pitney Bowes (velkokapacitné obálkovacie systémy), Neopost (frankovacie a obálkovacie stroje, tlačiarne pre potlač obálok), P. F. E. International Ltd. (obálkovacie zariadenia, diskrétne obálky),Intec Printing systems ( modulárne digitálne tlačové riešenia, roll to roll tlačiaren, vyrezávací automat), PSi GmbH a PSi Laser (výkonné ihličkové, laserové a thermotransférové tlačiarne), Seiko Precision GmbH (časové značkovače, dochádzkové systémy), SII (thermo tlačiarne), IBICO - GBC (systému pre tvorbu plastovej a drlotenej väzby) a UNIBIND (systém prezentácie a viazania dokumentov tepelnou technológiou).

Náš profil

V priebehu rokov sa firma vyprofilovala na komplexného riešiteľa náročných úloh v oblasti tlačových výstupov či už objemom, spracovaním alebo využitím rôznych optických značiek. Tím našich odborníkov je Vám schopný poradiť a navrhnúť optimálne riešenie priamo vyplývajúce z Vašich potrieb a zorientovať Vás v sieti nespočetného množstva riešení, ktoré sú dnes na slovenskom trhu k dispozícii.

Filozofia

Filozofia našich riešení spočíva vo využití Vami dodaných dát, následné SW nástrojom ich spracovanie (vytvorenie formulárov), vytlačenie, ich zaobálkovanie poprípade ofrankovanie. O celé takéto riešenie sa vieme sami postarať či už po obchodnej stránke (sme priamo partner výrobcov), alebo servisnej. Tým vzniká pre Vás ako zákazníka veľmi zaujímavá ponuka, výsledkom ktorej je optimálne HW a SW riešenie s dôrazom na potreby a finančné možnosti. V neposlednom rade dbáme pri návrhu riešení aj na prevádzkové náklady, ktoré hrajú veľmi významnú úlohu počas životného cyklu nášho riešenia.

Pre všetky nami dodané výrobky zabezpečujeme všetky služby a činnosti ako poradenstvo, projekcia, predajné služby, záručný a pozáručný servis. Naši technici sú pravidelne profesionálne školený v zahraničí na jednotlivé typy zariadení. Z tohto dôvodu spĺňame predpoklady na zabezpečenie vysoko kvalitného servisného zásahu na rozdiel od nekvalitne a neodborne vykonaných zásahov a opráv na zariadeniach, ktoré bývajú potom často dlhú dobu mimo prevádzky.

Naši zákazníci majú možnosť uzatvorenia servisných zmlúv na základe ich požiadaviek, ktorými sa postaráme o bezproblémový chod ich zariadení. Poplatok za uzatvorenie servisných zmlúv je individuálny a zohľadnuje sa pri výpočte najmä typ a vek zariadenia, technický stav, počet kusov servisovaných zariadení, požiadavky zákazníka atď.

Zákazníci s uzatvorenou zmluvou majú možnosť dohodnúť si aj nadštandardné servisné podmienky.

Ponúkame voľné kapacity na profylaktickú údržbu a servis nasledovných zariadení:

  • skartovač, frankovač, obálkovač
  • otvárač obálok, skladačka papiera
  • laminátory,viazače
  • PC, notebooky
  • monitory,LCD
  • tlačiarne Printronix, Intec.Epson, OKI, HP, Psi, INTERMEC
  • scanery