HLAVNÁ STRANA
    OBÁLKOVACIE LINKY NEOPOST
     
    Neopost DS 35
    Neopost DS 63
    Neopost DS 75
    Neopost DS 85
    Neopost DS 90
    Neopost DS 100
    Neopost DS 140
    Neopost DS 200
    Neopost DS 1000
    Neopost DS 1200
       
    FRANKOVACIE STROJE NEOPOST
     
    Neopost IS 350
    Neopost IS 420
    Neopost IS 440
    Neopost IS 480
    Neopost IJ 110
       
    TLAČIARNE PRE POTLAČ OBÁLOK
     
    AS 700
    AS 710
    AS 830
    AS 930
    AS 960
    AS 990
       
    KONTAKTY
       
    MAILTEC SLOVAKIA

 

 

Frankovač Neopost IS-440

Frankovací stroj Neopost IS-440 je efektívnym a spoľahlivým riešením pre spracovanie stredných a vyšších objemov odchádzajúcej pošty. Jednoduchá obsluha a funkcionality pre optimalizáciu nákladov na poštovné sú samozrejmosťou. Ako všetky stroje Neopost IS radu disponuje odtlačkom digitálne známky a širokou paletou on-line služieb.
Intuitívne ovládanie, možnosť klasického alebo stohového váženia, Smart Start technológia (automatické spustenie stroja po odobratí zásielky z vážiace plošiny), automatický podávač obálok ponúkajú rýchle spracovanie obálok rôznych formátov a balíčkov, a to bez zbytočného prerušovania práce so strojom. Vďaka presnosti vážiacej plošiny, rýchlej zmene poštového tarifu, alebo využitie skrátenej voľby pre operácie je redukovaná možnosť chyby aj pri požiadavke na rýchle frankovanie, a to aj v prípade zásielok s rôznou veľkosťou a hmotnosťou.
Nová možnosť LAN pripojenia stroja do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-440 je on-line aktualizácie poštových taríf, on-line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja.
Novinkou je tiež možnosť využitia webovej aplikácie neoStats. Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov radu IS získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej odoslanej zásielke vo forme podrobných štatistík o odoslanej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk.

frankovač

 

 

Doplňujúce informácie

Demo prezentácia

  Brožúra v pdf

 

 

 

 

 

 

 

 


Hlavná stránka | O firme | Servis | Produkty | Cenníky | Kontakty

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.   |  Bratislava, Nám. Hraničiarov 29