HLAVNÁ STRANA
    OBÁLKOVACIE LINKY NEOPOST
     
    Neopost DS 35
    Neopost DS 63
    Neopost DS 75
    Neopost DS 85
    Neopost DS 90
    Neopost DS 100
    Neopost DS 140
    Neopost DS 200
    Neopost DS 1000
    Neopost DS 1200
       
    FRANKOVACIE STROJE NEOPOST
     
    Neopost IS 350
    Neopost IS-420
    Neopost IS 440
    Neopost IS 480
    Neopost IJ 110
       
    TLAČIARNE PRE POTLAČ OBÁLOK
     
    AS 700
    AS 710
    AS 830
    AS 930
    AS 960
    AS 990
       
    KONTAKTY
       
    MAILTEC SLOVAKIA

 

 

Frankovač Neopost IS-350

Neopost IS-350 je frankovací stroj koncipovaný pre efektívne a bezproblémové spracovanie nižších objemov odchádzajúcej pošty vyznačujúci sa precíznosťou a flexibilitou. Ako všetky stroje Neopost radu IS disponuje odtlačkom digitálnej známky a širokou paletou on-line služieb.
Intuitívne ovládanie, možnosť klasického alebo stohového váženie, Smart Start technológia (automatické spustenie stroja po odobratí zásielky z vážiace plošiny), výkonné podávanie zásielok do stroja, ponúkajú rýchle spracovanie obálok rôznych formátov a balíčkov a to bez zbytočného prerušovania práce so strojom. Vďaka presnosti vážiacej plošiny, rýchlej zmene poštového tarifu, alebo využitie skrátenej voľby pre operácie je redukovaná možnosť chyby aj pri požiadavke na rýchle frankovanie a to aj v prípade zásielok s rôznou veľkosťou a hmotnosťou.
Nová možnosť LAN pripojenia stroja do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-350 je on-line aktualizácia poštových taríf, on- line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja. Novinkou je tiež možnosť využitia webovej aplikácie neoStats. Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov IS radu získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej odoslanej zásielke vo forme podrobných štatistík o odoslanej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk. Všetky tieto novinky robia z frankovacieho stroja Neopost IS-350 nástroj pre rýchle spracovanie pošty, ale aj nástroj pre optimalizáciu nákladov na poštovné vo vašej organizácii.

frankovač

 

 

Doplňujúce informácie

  Brožúra v pdf

 

 

 

 

 

 

 

 


Hlavná stránka | O firme | Servis | Produkty | Cenníky | Kontakty

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.   |  Bratislava, Nám. Hraničiarov 29