HLAVNÁ STRANA
    OBÁLKOVACIE LINKY NEOPOST
     
    Neopost DS 35
    Neopost DS 63
    Neopost DS 75
    Neopost DS 85
    Neopost DS 90
    Neopost DS 100
    Neopost DS 140
    Neopost DS 200
    Neopost DS 1000
    Neopost DS 1200
       
    FRANKOVACIE STROJE NEOPOST
     
    Neopost IS 350
    Neopost IS 420
    Neopost IS 440
    Neopost IS 480
    Neopost IJ 110
       
    TLAČIARNE PRE POTLAČ OBÁLOK
     
    AS 700
    AS 710
    AS 830
    AS 930
    AS 960
    AS 990
       
    KONTAKTY
       
    MAILTEC SLOVAKIA

 

 

Frankovač Neopost IJ-110

Je spoľahlivý a výkonný prístroj pre stredne veľké spoločnosti s väčším objemom pošty, ktoré potrebujú zasielanie pošty aj váženie obálok a balíkov do 3 kg. K tomuto frankovaču je možne pripojiť elektronickú váhu na váženie obálok a balíkov až do 30 kg váhy. Zvládne ofrankovať až 250 obálok za minútu.
Tento model má automatický podávač obálok, ktorý Vám uľahčí a zrýchli samotný proces frankovania. Kontrolný panel s veľkým grafickým displejom frankovač NEOPOST IJ110 umožňuje jednoduchý prístup k všetkým funkciám prístroja a intuitívne sa ovláda. Predprogramované tlačidlá Vám umožnia rýchly prístup k často používaným funkciám prístroja (váha, kreditovanie, zamknutie prístroja atď). Zabudovaný software umožňuje okrem rôznych štatistík odoslanej pošty aj sledovanie nákladov až do 50 nákladových stredísk (profit centier) v rámci spoločnosti.
Elektronická váha váži a automaticky nastavuje presné poštovné, ktoré Vám v konečnom dôsledku môže ušetriť až 15% poštovných nákladov. K tomuto frankovaču je možné pripojiť preletovú váhu, ktorá automaticky nastavuje poštovné za každú jednotlivú obálku. Týmto spôsobom je možné ušetriť aj ďalšie náklady na poštovnom.
Frankovač NEOPOST IJ110 umožňuje frankovať obálky do hrúbky 10 mm. Na hrubšie obálky a balíky môžete použiť samolepiace etikety, ktoré Vám taktiež potlačí frankovací prístroj príslušnou hodnotou poštovného. Súčasťou prístroja je aj integrovaný podávač samolepiacich etikiet.
Frankovač disponuje pokročilou atramentovou technológiou poskytujúcou kvalitnú a rýchlo schnúcu tlač známok a marketingových sloganov. Tieto marketingové slogany môžu byť nástrojom na podporu predaja tovaru alebo služieb.
Frankovač je možne prepojiť s obálkovacím zariadením a PC.

 

 

Doplňujúce informácie

Demo prezentácia

  Brožúra v pdf

 

 

 

 

 

 

 

 


Hlavná stránka | O firme | Servis | Produkty | Cenníky | Kontakty

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.   |  Bratislava, Nám. Hraničiarov 29