HLAVNÁ STRANA
    OBÁLKOVACIE LINKY NEOPOST
     
    Neopost DS 35
    Neopost DS 63
    Neopost DS 75
    Neopost DS 85
    Neopost DS 90
    Neopost DS 100
    Neopost DS 140
    Neopost DS 200
    Neopost DS 1000
    Neopost DS 1200
       
    FRANKOVACIE STROJE NEOPOST
     
    Neopost IS 350
    Neopost IS 420
    Neopost IS 440
    Neopost IS 480
    Neopost IJ 110
       
    TLAČIARNE PRE POTLAČ OBÁLOK
     
    AS 700
    AS 710
    AS 830
    AS 930
    AS 960
    AS 990
       
    KONTAKTY
       
    MAILTEC SLOVAKIA

 

 

Obálkovacie linky Neopost - DS 85

DS85 ak potrebujete obálkovací stroj s rýchlosťou obálkovania až 4 000 obálok za hodinu, táto rada modelov DS85 bude Vašou správnou voľbou. Vyrábajú sa v troch verziách: expert, špeciál a custom. Rada DS85 disponuje až šiestimi automatickými podávačmi listov. Do týchto podávačov je ich možné umiestniť až 325 na podávač. Možné je pripojenie dvoch špeciálnych podávacích staníc pre vkladanie bookletov alebo príloh z tvrdého papiera. S využitím patentovanej Neopost PowerFold technológie obálkovače rady DS80 automaticky poskladajú až 8 dokumentov - sklad C a Z a sklad V až 10 dokumentov do obálky. Dokumenty sa zoradia, zkolektujú a potom sa vložia do obálky. Na výber sú až štyri možnosti poskladania papieru do obálky (C,Z,V a bez skladania). Pracuje s DL, C5 a C6/5 obálkami. FlexFeed® technológia umožňuje spracovanie listov rôznej veľkosti bez nutnosti manuálneho nastavenia. Ochranná technológia D.F.C.® (Double Feed Control) umožňuje presné vloženie do obálky správny počet listov. IntelliDeck divertor umožňuje odstavenie chybných dokumentov v procese obálkovania pred skladaním a vkladom do obálky a to bez zastavenia samotného spracovania obálok.
Prístroj sa jednoducho ovláda prostredníctvom otočného veľkého farebného dotykového displeja a možnosti výberu z 25 uložených profilov.
Rýchlosť obálkovania je 4 000 obálok za hodinu s odporúčanou mesačnou záťažou 60 000 obálok. Súčasťou je Flex OMR čítacie zariadenie pre automatické vkladanie príloh s rôznym počtom listov napr. výpisy z účtu.

Flexi podávač - umožňuje jednoduchým nastavením spracovať dokumenty väčšej, alebo menšej gramáže ako je štandardná 80g/m². Jedná sa napríklad o xeroxový papier faktúr alebo o lesklý papier rôznych propagačných letákov.

Maxi podávač - pre ešte väčšie zvýšenie produktivity Vášho stroja. Kapacita 1 200 listov o gramáži 80 g/m², alebo 325 odpovedných obálok.

D.F.C. (Double Feed Control) - ochrana, ktorá zaistí správny počet listov a ich presné vloženie do obálky. Spoľahlivosť neovplyvní ani znečistený dokument.

Power Fold technologie - umožňuje zložiť a vložiť až 8 dokumentov do obálky. Dokumenty sú pred zložením skolektované a potom zložené a vložené do obálky. Spracované sety môžu mať rôznu veľkosť a gramáž dokumentov.

 

 

Doplňujúce informácie

  Dokumentácia v pdf

 

 

 

 

 

 

 

 


Hlavná stránka | O firme | Servis | Produkty | Cenníky | Kontakty

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.   |  Bratislava, Nám. Hraničiarov 29